Tu blogujú Hlohovčania

Byť ženou je úžasné. Hlavne pred voľbami.

Byť ženou je úžasné. Hlavne pred voľbami.

Autor: - 24. marec 2010 v Blog | 10 komentárov

Mnohí ešte nestačili stráviť minuloročné predvolebné pagáče a už sa na nich zvalil ďalší úprimný prejav úcty a vďaky. Tentoraz v duchu predveľkonočného politického urbi et orbi. Alebo lepšie vyjadrené, od najvýznamnejších mužov mesta a sveta.

Ťažko povedať, či sa od revolúcie slávil Medzinárodný deň žien rovnako masívne. Je ale zrejmé, že niektorí zobrali Hlohovec útokom a nenechali nič na náhode. Konečne!

Hlohovským krajším polovičkám sa tak dostala jedinečná možnosť vypočuť si, že oslava ženy nemá vlastne s politikou nič spoločné. A to hneď niekoľkokrát. Od mestskej a okresnej organizácie ĽS-HZDS, politickej strany SMER-SD a pre veľký úspech od ĽS-HZDS opäť, tentoraz v zastúpení najvyšších.

Kultúrou vyprahnuté obecenstvo pobavil nielen dokonalý program zložený z baletu, outletovej módnej prehliadky z čias, keď bol tento sviatok hitom, ale predovšetkým účasti politickej špičky. No uznajte, kto by si nechal ujsť príležitosť vidieť zhmotneného Róberta Fica, fešáka Kaliňáka či legendárneho Vladimíra Mečiara? Sám mám niekedy pocit, že sú to len éterické bytosti a to, čo vidím v televízii, nemôže byť skutočné.

Chýbala síce tradičná Jadranka (ešte nie je sezóna) a pagáče vystriedali karafiáty. Malý prezent, ktorý bude chvíľu pripomínať, že onedlho sa vidíme zas. Na hlasovacích lístkoch.

Na moment som sa obával, že je to pre tento rok všetko. Deti nemajú volebné právo a tak jún nemá čo ponúknuť. Zachráni nás však október. Tradičný mesiac úcty k starším a blízky termín komunálnych volieb sľubujú bohatý program. Kabaret môže pokračovať.

MDŽ Hlohovec

MDŽ Hlohovec, skutočne rok 2010 (zdroj HcTV)


  10 Komentárov

 1. Tak presne takto vyzera vymyvanie mozgov. Ani nasa susedka si taketo akcie neda nikdy ujst. Na svojho milacika Meciara uz roky neda dopustit. Je velka skoda, ze mladi nemaju o volby zaujem, snad sa to tento rok zmeni.

  Volička

  25. marec 2010

 2. Súhlasím s článkom. Keby to nebolo do plaču, tak je to na smiech. Je fakt zarážajúce aké divadielko dokáže niekto predvádzať, aby si zaistil teplé miestečko v parlamente. Ľudia sa, ale ľahko nechajú opiť rožkom a to najmä tí, ktorí poslušne naklusajú k volebným urnám.

  Skeptik

  26. marec 2010

  • Je to neuveriteľnfd predbeh a veľke1 inšpire1cia ešte ve4čšia pre mňa pretože je to človek z mf4jho oklioa z Pezinka ze1roveň mi to de1va silu makať ešte viacej a posfava ma to ďalej aj keď sa mi na niektore9 ze1bery pozere1 ťažko.

   Abu

   26. máj 2015

 3. Escape, ty si medveď? Zobudil si sa 19 dní po prvej oslave. Pritom na jedno oko ešte spinkáš. Zabudol si na nezávyslých politikov napr. v Ex Libris ad Personam.

  Anonym

  27. marec 2010

 4. Akurat vcera som si nahodou pozrel hlohovecku televizu a poriadne som sa vytocil, ked som tam videl panov kandidatov ako sa pred volbami otrcaju na nejakej schodzi dochodcov. Je to priehladne a trapne. Na toto davame peniaze? Akoby v Hlohovci neboli ine zaujimavejsie temy a problemy, ktore by sa dali natocit. Ale chapem, teraz sa to proste hodi, treba sa zavdacit, ved co tam po divakoch. Keby som mal povedat za seba, tak radsej nijaku televiziu ako toto!

  Ja

  30. marec 2010

 5. A myslím, že takýchto trápych divadielok bude s blížiacimi sa voľbami iba pribúdať. Každý sa ukazuje a opekňuje, aby nahrabal čo najviac hlasov. Blbé je, že babičky sú za takéto “úprimné prejavy” vďačné a zaručenie naletia.

  Justína

  13. apríl 2010

 6. Títo ľudia dobre vedia ako málo stačí dôchodcom. Oni sú vďační za akékoľvek vytrhnutie z každodennej monotónnosti a takáto pozornosť im spôsobí až srdečnú arytmiu. To však aj mne, keď si predstavím, koho budú voliť.

  Adam

  19. apríl 2010

 7. chcela by som sa opytat prečo sa pozyvaju ti isty ludia na oslavu ucta staršim čo pozyva primator mesta na MDZ čo suneni druhe ženy len tie vyvolene dakujem

  evelina

  22. marec 2012

 8. I appreciate great subiittmng! I must say i valued analyzing it all, you can be an awesome source.I may remember to take note of your internet site which will generally come back in the future. Let me recommend you carry on a awesome articles or blog posts, have a very fine holiday saturday or sunday!

  Nidaul

  25. máj 2015

  • napsal:Dneska jsem na radiu Proglas poslouchala vas porad. Znovu jsem si uveodmila, ze to nemohu vzdat. Manzel dela spatne veci (nevera, lez, kradeze a podvody ). Uz jsem na to chtela zapomenout, protoze me to moc zranovalo. Ale znovu zacnu prosit Boha, aby to s nim a s celou nasi rodinou nevzdal. Mame 5 deti a ty ho uz 2 roky nevidely. Tak snad se nekdy objevi Preji krasny, slunecny a pokojny den. A prosime za modlidbu. Kupkovi

   Marouane

   7. august 2015

Poslať komentár